
Metadata en besturingskenmerken van lagekosteninfrastructuren voor de publicatie van gelinkte data
(2018)
- Author
- Miel Vander Sande (UGent)
- Promoter
- Erik Mannens (UGent) and Ruben Verborgh (UGent)
- Organization
Downloads
-
PHD finalprint MielVanderSande.pdf
- full text
- |
- open access
- |
- |
- 9.11 MB
Citation
Please use this url to cite or link to this publication: http://hdl.handle.net/1854/LU-8551528
- MLA
- Vander Sande, Miel. Metadata En Besturingskenmerken van Lagekosteninfrastructuren Voor de Publicatie van Gelinkte Data. 2018.
- APA
- Vander Sande, M. (2018). Metadata en besturingskenmerken van lagekosteninfrastructuren voor de publicatie van gelinkte data.
- Chicago author-date
- Vander Sande, Miel. 2018. “Metadata En Besturingskenmerken van Lagekosteninfrastructuren Voor de Publicatie van Gelinkte Data.”
- Chicago author-date (all authors)
- Vander Sande, Miel. 2018. “Metadata En Besturingskenmerken van Lagekosteninfrastructuren Voor de Publicatie van Gelinkte Data.”
- Vancouver
- 1.Vander Sande M. Metadata en besturingskenmerken van lagekosteninfrastructuren voor de publicatie van gelinkte data. 2018.
- IEEE
- [1]M. Vander Sande, “Metadata en besturingskenmerken van lagekosteninfrastructuren voor de publicatie van gelinkte data,” 2018.
@phdthesis{8551528, author = {{Vander Sande, Miel}}, isbn = {{9789463550901}}, language = {{eng}}, pages = {{180}}, school = {{Ghent University}}, title = {{Metadata en besturingskenmerken van lagekosteninfrastructuren voor de publicatie van gelinkte data}}, year = {{2018}}, }