
Focusgroepen met mensen van Turkse origine die niet deelnemen aan het Bevolkingsonderzoek Dikkedarmkanker
(2017)
- Author
- Kaatje Van Roy (UGent) and Sara Willems (UGent)
- Organization
Downloads
-
Focusgroepen colonkanker Turks.pdf
- full text
- |
- open access
- |
- |
- 939.13 KB
Citation
Please use this url to cite or link to this publication: http://hdl.handle.net/1854/LU-8532975
- Chicago
- Van Roy, Kaatje, and Sara Willems. 2017. “Focusgroepen Met Mensen Van Turkse Origine Die Niet Deelnemen Aan Het Bevolkingsonderzoek Dikkedarmkanker”. Gent: Universiteit Gent. Vakgroep Huisartsgeneeskunde en Eerstelijnsgezondheidszorg.
- APA
- Van Roy, Kaatje, & Willems, S. (2017). Focusgroepen met mensen van Turkse origine die niet deelnemen aan het Bevolkingsonderzoek Dikkedarmkanker. Gent: Universiteit Gent. Vakgroep Huisartsgeneeskunde en Eerstelijnsgezondheidszorg.
- Vancouver
- 1.Van Roy K, Willems S. Focusgroepen met mensen van Turkse origine die niet deelnemen aan het Bevolkingsonderzoek Dikkedarmkanker. Gent: Universiteit Gent. Vakgroep Huisartsgeneeskunde en Eerstelijnsgezondheidszorg; 2017.
- MLA
- Van Roy, Kaatje, and Sara Willems. “Focusgroepen Met Mensen Van Turkse Origine Die Niet Deelnemen Aan Het Bevolkingsonderzoek Dikkedarmkanker.” 2017 : n. pag. Print.
@misc{8532975, author = {Van Roy, Kaatje and Willems, Sara}, language = {dut}, pages = {16}, publisher = {Universiteit Gent. Vakgroep Huisartsgeneeskunde en Eerstelijnsgezondheidszorg}, title = {Focusgroepen met mensen van Turkse origine die niet deelnemen aan het Bevolkingsonderzoek Dikkedarmkanker}, year = {2017}, }