Advanced search
1 file | 1.59 MB

Oneindige regressieargumenten

Author
Organization

Downloads

  • (...).pdf
    • full text
    • |
    • UGent only
    • |
    • PDF
    • |
    • 1.59 MB

Citation

Please use this url to cite or link to this publication:

Chicago
Wieland, Jan Willem. 2013. “Oneindige Regressieargumenten.” Algemeen Nederlands Tijdschrift Voor Wijsbegeerte 105 (1): 1–14.
APA
Wieland, J. W. (2013). Oneindige regressieargumenten. ALGEMEEN NEDERLANDS TIJDSCHRIFT VOOR WIJSBEGEERTE, 105(1), 1–14.
Vancouver
1.
Wieland JW. Oneindige regressieargumenten. ALGEMEEN NEDERLANDS TIJDSCHRIFT VOOR WIJSBEGEERTE. 2013;105(1):1–14.
MLA
Wieland, Jan Willem. “Oneindige Regressieargumenten.” ALGEMEEN NEDERLANDS TIJDSCHRIFT VOOR WIJSBEGEERTE 105.1 (2013): 1–14. Print.
@article{3177520,
  author       = {Wieland, Jan Willem},
  issn         = {0002-5275},
  journal      = {ALGEMEEN NEDERLANDS TIJDSCHRIFT VOOR WIJSBEGEERTE},
  language     = {dut},
  number       = {1},
  pages        = {1--14},
  title        = {Oneindige regressieargumenten},
  volume       = {105},
  year         = {2013},
}