
De kwaliteitsbewaking van regelgeving doorheen de tijd door middel van monitoring en evaluatie
- Author
- Manuel Dierickx Visschers (UGent)
- Organization
- Keywords
- dienstenrichtlijn, reguleringsimpactevaluatie (RIE)
Citation
Please use this url to cite or link to this publication: http://hdl.handle.net/1854/LU-1111112
- MLA
- Dierickx Visschers, Manuel. “De Kwaliteitsbewaking van Regelgeving Doorheen de Tijd Door Middel van Monitoring En Evaluatie.” Regelgeving En Tijd : Het Belang van Het Tijdsperspectief in de Levenscyclus van Regelgeving, edited by Patricia Populier and Jeroen Van Nieuwenhove, Die Keure, 2009, pp. 207–54.
- APA
- Dierickx Visschers, M. (2009). De kwaliteitsbewaking van regelgeving doorheen de tijd door middel van monitoring en evaluatie. In P. Populier & J. Van Nieuwenhove (Eds.), Regelgeving en tijd : het belang van het tijdsperspectief in de levenscyclus van regelgeving (pp. 207–254). Brugge: Die Keure.
- Chicago author-date
- Dierickx Visschers, Manuel. 2009. “De Kwaliteitsbewaking van Regelgeving Doorheen de Tijd Door Middel van Monitoring En Evaluatie.” In Regelgeving En Tijd : Het Belang van Het Tijdsperspectief in de Levenscyclus van Regelgeving, edited by Patricia Populier and Jeroen Van Nieuwenhove, 207–54. Brugge: Die Keure.
- Chicago author-date (all authors)
- Dierickx Visschers, Manuel. 2009. “De Kwaliteitsbewaking van Regelgeving Doorheen de Tijd Door Middel van Monitoring En Evaluatie.” In Regelgeving En Tijd : Het Belang van Het Tijdsperspectief in de Levenscyclus van Regelgeving, ed by. Patricia Populier and Jeroen Van Nieuwenhove, 207–254. Brugge: Die Keure.
- Vancouver
- 1.Dierickx Visschers M. De kwaliteitsbewaking van regelgeving doorheen de tijd door middel van monitoring en evaluatie. In: Populier P, Van Nieuwenhove J, editors. Regelgeving en tijd : het belang van het tijdsperspectief in de levenscyclus van regelgeving. Brugge: Die Keure; 2009. p. 207–54.
- IEEE
- [1]M. Dierickx Visschers, “De kwaliteitsbewaking van regelgeving doorheen de tijd door middel van monitoring en evaluatie,” in Regelgeving en tijd : het belang van het tijdsperspectief in de levenscyclus van regelgeving, P. Populier and J. Van Nieuwenhove, Eds. Brugge: Die Keure, 2009, pp. 207–254.
@incollection{1111112, author = {{Dierickx Visschers, Manuel}}, booktitle = {{Regelgeving en tijd : het belang van het tijdsperspectief in de levenscyclus van regelgeving}}, editor = {{Populier, Patricia and Van Nieuwenhove, Jeroen}}, isbn = {{9789048604746}}, keywords = {{dienstenrichtlijn,reguleringsimpactevaluatie (RIE)}}, language = {{dut}}, pages = {{207--254}}, publisher = {{Die Keure}}, series = {{Tijdschrift voor wetgeving}}, title = {{De kwaliteitsbewaking van regelgeving doorheen de tijd door middel van monitoring en evaluatie}}, year = {{2009}}, }